DSC00937

Medlemmer af Erhvervsrådet

Omkring 550 virksomheder nyder godt af de gratis workshops, virksomhedsnetværk og spændende events, som Ringkøbing-Skjern Erhvervsråd arrangerer. Det kan du også komme til.

10-4 Koncernen www.10-4.dk
3F Ringkøbing-Skjern www.3f.dk
A. V. Vejgaard A/S - Volkswagen Ringkøbing www.avvejgaard.dk
Abel Management  
Adventure Park www.adventure-park.dk
Advokatanpartsselskabet Thorninger www.thorninger.dk
Advokatfirmaet Bliddal ApS www.paulex.dk
Advokatfirmaet Henrik Thorstholm www.ret-raad.dk
Advokatfirmaet Leidesdorff & Lund ApS www.advokat-ll.dk
Agerbo Gruppen www.agerbogruppen.dk
Agilia A/S www.agiliaglobal.com
Agro Intelligence ApS www.agrointelli.com
Andelskassen www.andelskassen.dk
Andersen Skjern Consulting  
Anneberg Transport A/S www.anneberg.net
annidamgaard.dk www.annidamgaard.dk
ANwebdesign www.anwebdesign.dk
Aqua Cleaner www.aquacleaner.dk
Arkitektfirmaet Bo Christensen ApS www.bochristensen.dk
Arkitektfirmaet C. Bødtker www.boedtker.dk
Arla Foods Ingredients, Danmark Protein www.arlafoods.com
AS Visuals www.as-visuals.dk
Astrup Group A/S www.astrupgroup.com
Atlantic Sapphire www.atlanticsapphire.com
ATN Service https://www.linkedin.com/in/allan-trip-nielsen-107a3186/
Autoforum Ringkøbing A/S www.autoforum.dk
Autogården Videbæk A/S www.autogaarden-videbaek.dk
Autoudlejning Tarm-Ringkøbing www.autoudleje.dk
Baettr Lem A/S www.baettr.com
Bageren i Skjern www.bagereniskjern.dk
Baking Sins by Lea www.bakingsins.dk
Bayarch www.bayarch.dk
BB Estate A/S www.bbestate.dk
Beierholm www.beierholm.dk
Benno Gosvig www.bennogosvig.dk
Biergarten I/S www.bier-garten.dk
Bikein Ringkøbing www.bikein.dk
Bilagseksperten ApS www.bilagseksperten.dk
Biogasteknik A/S www.biogasteknik.dk
Bitfabrikken www.bitfabrikken.dk
Bjarne Nielsen Ringkøbing www.bn.dk
Bjarne's frø og Planter www.barney.dk
Bjørn Consult  
Björt www.bjort.dk
Blomster-Feen ApS www.blomster-feen.dk
Blomstersmedjen  
Boldmaskine.dk ApS www.boldmaskine.dk
Bolette's stofbutik www.bolettesstofbutik.dk
Bollerup-Jensen A/S www.bollerup-jensen.dk
Bondekonens Bagværk  
Bork Autoservice www.borkautoservice.dk
Bork Kro www.borkkro.dk
Bork Legeland ApS www.borklegeland.dk
Bork-Hemmet Smede og VVS ApS www.borkvvs.dk
Borris El A/S www.o-j.dk/borris-el/
BOUMATIC A/S www.boumatic.dk
Brandworkz A/S www.brandworkz.dk
Brodersens www.brodersens.dk
Brolægger & Diamantboring C. Sørensen  
Brud, fest & sy www.brudfestogsy.dk
Bugge Blomster www.bugge-blomster.dk
Butik Bellamaya www.butik-bellamaya.dk
Buur Invest A/S www.buur-invest.dk
C. N. Production www.cnp20.dk
Café Møltrup Videbæk www.moltrup.dk/cafe-moeltrup/cafe-moeltrup-videbaek-i-westergaards-hus/
Cafe Troldhede  
Cara-B www.cara-b.dk
Carl C. A/S www.carl-c.dk
Centex IT og Netværksløsninger ApS www.centex.dk
Charlotte Bæk ApS www.charlottebaek.dk
CH-Regnskab www.ch-regnskab.dk
Clea Advokater www.clea-advokater.dk
CoffeeZone J. P. Aarup www.cofeezone.dk
Concept Data www.conceptdata.dk
ConSet A/S www.conset.com
Crewlink  
Dahls Maskinfabrik www.dahls-maskinfabrik.dk/
Dana-Tank www.dana-tank.dk
Dangro Nordic A/S www.dangro.com
Danmarks Center for Vildlaks www.vildlaks.dk
Dansk Afgratingsteknik A/S www.afgratning.dk
Dansk Miljørådgivning DMR www.dmr.dk
Dansk Outlet www.danskoutlet.dk
Danske Bank A/S www.danskebank.dk
DanVaerk ApS www.danvaerk.com
DanWest Feriehusudlejning A/S www.danwest.dk
Debelmose Isheste www.debelmose.dk
DELA-CRUZ Ejendomme www.andreas-mortensen.dk
Den danske Design- og Håndværksefterskole www.Dhe.dk
Den Grønne Butik www.tarmflora.eu
Design Solutions www.designsolutions.dk
Destination Vesterhavet www.visitvest.dk
Det Kristne Gymnasium www.kristne-gym.dk
Din arbejdsmiljøpartner www.dinarbejdsmiljøpartner.dk
Din Insekt Butik www.dininsektbutik.dk
Dinas Køkken ApS  
Djørup Design www.djorupdesign.com
DK Multi-wear ApS www.billig-arbejdstoj.dk
DK PANELS ApS www.dkpanels.dk
D'lux Holidays www.dluxholidays.com
DSM Keramik  
EagleBurgmann Bredan A/S www.bredan.dk
Easy Gain  
EDC Ringkøbing www.edc.dk
ed-consult www.ed-consult.dk
Edgar Madsen Fiskeeksport & Filetfabrik www.edgarmadsen.dk
Eemployed  
Ejvinds Bageri www.ejvinds.dk
Elite Opti www.elite-opti.dk
Entreprenør NJ. Allerslev A/S www.njallerslev.dk
Entreprenør og Anlægsgartner www.brunogreen.dk
Eposforedrag  www.eposforedrag.dk
Ergoterapi Skjern www.ergoskjern.dk
Erhvervsakademi MidtVest www.eamv.dk
Erhvervsskolen Vestjylland www.erhvervsskolenvestjylland.dk
Erik Skovgaard ApS  
Esmark Feriehusudlejning A/S www.esmark.dk
Estate BoligCenter Vestjylland ApS www.estate.dk
ET-Group  
Eurojob Denmark www.eurojob.dk
EV Metalværk A/S www.evmetal.dk
Farve og stil www.farveogstil.dk
Faster Andelskasse www.faan.dk
Fibo Intercon A/S www.fibointercon.com
Finderup Autoservice www.bentbil.dk
Fisher Investments Norden www.fisherinvestments.dk / www.skjernbnb.dk
Fjelstervang Tømrer- og murerfirma ApS www.ftmbyg.dk
Fjord Risteriet ApS www.fjordristeriet.dk
Fjordens Fadølsforsyning ApS http://fjordensfadol.dk/
Fodplejeklinikken Helene Højmark  
Fonden Smedenes Hus  www.smedeneshus.dk
Foot & Face  
Frich Rejser www.frich.nu
Frisk Design www.frisk-design.dk/
Fromsrent www.fromsrent.dk
Funkisfood www.funkisfood.dk
Future Rundbuehaller ApS www.rundbuehaller.dk
Fysioterapeut Anne Mette Sommer Karlsen www.fyskarlsson.dk
Fysioterapeut Camilla Holm  
G. Bech-Hansen A/S www.peugeot
G. K. Trådgnist www.gk-traadgnist.dk
Garant Gardiner og Gulve Skjern www.garant.nu
Gas og Teknik v/Ole Pedersen www.gasogteknik.dk
Gert S. Andersen www.gertsandersen.dk
Gibo Plast A/S www.gibo.dk
Gitte Volsmann www.psykoterapeutgittevolsmann.com
GlasogFlasker.dk www.glasogflasker.dk
GL-Byg  
Godtfund.net  
GPV International A/S www.gpv.dk
Green Ejendomme ApS www.greenejendomme.dk
Grise A/S www.grise.dk
Gro & Co www.groogco.dk
Gunnar Guldbrand A/S www.gg.dk
Gunpit.dk IVS www.gunpit.dk
Guntex A/S www.guntex.dk
GURIT WIND SYSTEMS A/S www.gurit.com
Gaardbageren  
Gårdbutikken Økoladen www.okoladen.dk
Gåsdal Bygningsindustri A/S www.velux.dk
H. Juul Mikkelsen www.hjuulmikkelsen.dk
Haltek ApS www.haltek.dk
Hansen & Larsen A/S www.hansenlarsen.dk
HansenGroup A/S www.hansengroup.dk
Harbogaarde Bed and Breakfast www.harbogaarde.dk
HARDY  
Hasager Kirk Møllerimaskiner  www.hasager-kirk.dk
Hee Entreprise A/S www.hee-entreprise.dk
Hee Smede- og Maskinforretning www.heesmed.dk
Hee Transport & Flytteforretning www.hee-flyt.dk
Heimdal Entofarm ApS www.heimdalentofarm.dk
Herborg Mørtelværk www.herborgmortelvaerk.dk
Hipi Homemade  
Hjertets Cirkler v/Zara P  
Hoffmann Byg www.hoffmannbyg.dk
HOLMSLAND  
Holmsland Klit Turistforen. www.feriepartner-hvidesande.dk
Holst Larsen www.holstlarsen.dk
Home Ringkøbing www.home.dk/ringkøbing
Hotel Fjordgården www.fjordgaarden.dk
Hotel Skjern www.hotelskjern.dk
HS Tarm A/S www.hstarm.dk
Huset Venture Midtjylland www.husetventure.dk
Hveddegaard www.hveddegaard.dk
Hvide Sande Bageri www.hvidesandebageri.dk
Hvide Sande Bryghus www.hvidesandebryghus.dk
Hvide Sande Båd- og Motorservice www.hvbms.dk
Hvide Sande Fiskernes Fremtid A/S www.fiskernes-fremtid.dk
Hvide Sande Havn www.hvshavn.dk
Hvide Sande Isværk A/S  
Hvide Sande Røgeri ApS www.hvidesanderogeri.dk
Seasight Group A/S www.seasight.dk
Hvide Sande Service Group www.hssg.dk
Hvide Sande Skibssmedie A/S www.hvss.dk
Hvide Sande Vodbinderi ApS www.vodbinderi.dk
HydraSpecma A/S www.hydraspecma.com
Højmark Idrætshal og Forsamlingshus www.hojmarkforsamlingshus.dk
Hønseriet Lystbæk  
Hårstudiet  www.haarstudiet-skjern.dk
Ida gonge Guldsmed & Ædelstensfatter www.idagonge.dk
Image Kompagniet ApS www.imagekompagniet.dk
Indkøbsforeningen AVANCE www.avance-hvidesande.dk
Ingeniørfirmaet Lund www.inglund.dk
Ingeniørgruppen Vestjylland www.ingeniorgruppen.dk
Inger Bech Mobil Film  
IPL www.ipl.dk
ITC - Industriel Teknologi Center for Ringkøbing-Skjern Kommune F.m.b.a. www.teknologicenter.dk
Iversen Advokatfirma www.iversenadvokat.dk
JA Connect www.jaconnect.dk
Jacobsen & Winding A/S www.jacobsen-winding.dk
Jakob H  
Jakobs Blomsterforum www.jakobsblomsterforum.dk
Jakobsen International ApS  
Jens Ove Hansen, Tømrer & Bygningssnedker ApS www.j-o-h.dk
JKS A/S www.jks.dk
JM Trykluft A/S  
JP-sound www.jpsound.dk
Juhl & Agger www.juhl-agger.dk/
JVR Consult Struer www.jvrconsult.dk
Jyllands Park Zoo www.jyllandsparkzoo.dk
Jysk Fynske Medier P/S, att. Dagbladet Ringkøbing-Skjern www.dagbladetringskjern.dk/
Jysk Svømmebads-Teknik A/S www.jst.dk
Jyske Bank, Holstebro Erhverv www.jyskebank.dk
K. P. Komponenter www.kpkomponenter.dk
Kallesøe Machinery A/S www.kallesoe-as.dk
Kdmanagement v/Kaj Damgaard  
Keilberg Smykker www.keilbergsmykker.dk
Kernekær www.kernekaer.dk
KH Automobiler A/S www.khautomobiler.dk
Kirk Larsen & Ascanius www.kirklarsen.dk/skjern/
Kiropraktor Skjern Tarm v/Anne Solsø www.kiropraktor6880.dk
Kirsten Brun Designs www.knitincolours.com
Kjærs Sliberi  
Kjær's Tømrer & Snedker ApS www.kjaers-blaakilde.dk
KK Connection ApS www.kkconnection.dk
KLC Erhverv Silkeborg ApS www.klcerhverv.ck
Kleinsmed Hans Jørgen Stampe  
Klinikken for krop og sjæl www.klinikkenforkropogsjael.dk
Klittens  
Kloster Design/Charly's Café ApS www.klosterdesign.com
Knaplund I/S www.knaplund.dk
Kocsis Consulting Services  
Kommandobroen by Grantland www.kommandobroenbygrantland.dk
Konsulenten TTM www.konsulenten-ttm.dk
Konsulentfirmaet H. C. Vestergaard ApS www.hcvestergaard.dk
Konsulenthuset MidtVest www.kmv.dk
KontorCenter West kcwest.dk
Kramp Danmark A/S https://nordic.kramp.com
Krogsgaard Sohold ApS www.mogensgaard.dk
Villa-Amby www.fjordviking.dk
Kræs Butik - Café - Restaurant www.cafekraes.dk
KSB Broderi www.ksb-broderi.dk
Kunstvalg.dk www.kunstvalg.dk
KVA Vind A/S www.kva-vind.dk
KW Management v/Kristian Winkler  
Købstædernes Forsikring www.kfforsikring.dk
Landia A/S www.landia.dk
Landinspektør Arne Vedsted ApS  
Landinspektør Vest ApS www.landinspektorvest.dk
Landmand Henrik Hindbo  
Larsen Autoindretning I/S www.larsenautoindretning.dk
Laubjergs Planteskole ApS www.laubjergs-rosenhave.dk
Laugesens Have www.laugesenshave.dk
Lederne Midt-Vest www.lederne.dk
Lej en kvalitetschef www.lejenkvalitetschef.dk
Lem Beslagfabrik A/S www.lem-beslagfabrik.dk
Lem Hallen www.lem-hallen.dk
Lene Andersen ApS www.lene-andersen.dk
LG-Company  
Lille Evig Grøntsager  
Lilletræ.dk www.lilletrae.dk
Lindegårdens Økobrug v. Bent & Annegrethe Skals  
Lingo Dan www.lingodan.com/da/
LLS Tech  
LO Ringkøbing www.lo-ringkoebingfjord.dk
Local Energy A/S www.localenergy.dk
Lone's Hjemmeservice  
Lumitech ApS www.lumitech.dk
Lundgaard Smedie www.lundgaardsmedie.dk
Læringsmotivator www.motivatorfrejacorell.dk
MaksiGrass ApS www.maksigrass.dk
Martinsen www.martinsen.dk
Maskinfabrikken JST A/S www.jstas.dk
May Marketing www.maymarketing.dk
Mediecenter Ringkøbing Skjern ApS  
Mere DIG www.meredig.dk
Meregarn ApS www.meregarn.dk
Metal Ringkøbing-Skjern www.danskmetal.dk
Midtvest Tømrer www.midtvesttomrer.dk
Mikkel "De smarte pigers butik" www.mikkelskjern.dk
Mille Gry  
MillPart A/S www.millpart.dk
Mil-Tek A/S www.miltek.dk
Modelgården www.modelgaarden.dk
MR. Beef.dk ApS www.mrbeef.dk
Mr. Thomsen www.mr.dk/skjern/mr-thomsen/kontakt
Møbelpolstrer og Kalechesmeden Sdr. Vium, ApS www.m-ks.dk
Møllers online landhandel www.smukkelamper.dk
MØRTS Håndbryg www.moerts.dk
N Sørensen  
Naturkraft www.naturkraft.dk
NBHandel www.facebook.com/Handymesteren
Neusight www.neusight.dk
Niels Chr. Poulsen   
Noe & Kirkegaard A/S www.noe-kirkegaard.dk
Nordic Marine Nutrition ApS  
Nordsø Fisk - Hvide Sande ApS https://da-dk.facebook.com/nordsofisk/
Northbaron ApS  
Novasol AS www.novasol.com
NowDanmark ApS www.byensbil.dk
Nr. Bork Keramik www.inge-m.com
Nybomode.dk www.nybomode.dk
Nødderisteriet www.nødderisteriet.dk
NørgaardNørgaard www.nørgaardnørgaard.dk
Nørgaards Geder  
OlsenGraphic www.olesengraphic.dk
OM-HU.dk ApS www.om-hu.dk
Omsorgsmusikanten www.omsorgsmusikanten.dk
Onecollection A/S www.onecollection.com
Orbital www.orbital.dk
Orla Hansen A/S www.orlahansen.dk
Pagoden foodtrucks www.pagoden.dk
Panelbyg ApS www.panelbyg.dk
Partner Pack Træemballage ApS www.partnerpack.dk
Partner Revision www.partner-revision.dk
Partner Revision www.partner-revision.dk
PG Industri www.pgindustri.dk
PH Consulting ApS  
PH konstruktion www.phkonstruktion.dk
Pilgaard Regnskabservice www.pilgaard-regnskabsservice.dk
PJP Murer- og Entreprenørforretning www.pjpbyg.dk
Pode Plast www.podeplast.dk
Power Women  
Prioriter www.prioriter.dk
Pro El-Teknik www.proelteknik.dk
Pronamic www.pronamic.com
PTI A/S www.pti-as.dk
Qualitec www.qualitec.dk
Qvist Akupunktur www.qvist-akupunktur.com
Radio Klitholm www.radioklitholm.dk
RAH A/S www.rah.dk
Rahbæk Consult  
Rav & Ro www.ravogro.dk
Restaurant Havtorn www.restauranthavtorn.dk
Restaurant NORDIC www.restaurantnordic.dk
Restaurant Odin ApS  
Restaurant Pakhuset www.pakhuset-skjern.dk
Restaurant Sandgaarden www.sandgaarden.dk
Restaurant Stauning Havn (Rusen ApS) www.stauninghavn.com
Revisionsfirmaet Chr. Knudsen www.chr-knudsen.dk 
Revisionsfirmaet Per Jacobsen www.pjrevision.dk
RG Products www.rgp.dk
RI 3 ejendomme www.RI3.dk
Ri468 juli-ane aps www.kenddinfisker.dk
Ringkjøbing Gymnasium www.rkbgym.dk
Ringkjøbing Håndværker- og Industriforening www.ringhi.dk
Ringkjøbing Landbobank www.landbobanken.dk
Ringkøbing Air Foto www.ringkøbingairfoto.dk
Ringkøbing Bolcher www.ringkoebingbolcher.dk
Ringkøbing Bygningssnedkeri A/S www.ringkobingbygningssnedkeri.dk
Ringkøbing Camping www.ringkobingcamping.dk
Ringkøbing Entreprenørforretning www.ringkøbing-entreprenørforretning.dk
Ringkøbing Handelsforening www.visitringkoebing.dk
Ringkøbing Håndbold www.ringkobinghaandbold.dk
Ringkøbing Invest ApS  
Ringkøbing Løve Apotek www.apovest.dk
Ringkøbing-Skjern ErhvervsPark A/S www.rsep.dk
Ringkøbing-Skjern Forsyning www.rsforsyning.dk
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter www.skjernkulturcenter.dk
Ringkøbing-Skjern Museum www.levendehistorie.dk
RITECH Invest ApS  
Ruby Optimization  
Runi A/S www.runi.dk
Rustik by Tved www.rustikbytved.dk
Ruth & Co. www.ruthogco.dk
Sahl Cykler og Legetøj www.sahl-skjern.dk
Salt By torvej 14 ApS www.torvet14.dk
Scan-Speak A/S www.scan-speak.dk
Sdr. Vium Smedje v/Niels Ole Juhl  
SeaSight Davits www.seasight-davits.com
Skarrildhus Sinatur Hotel & Konference www.skarrildhus.dk
Skjern Bank A/S www.skjernbank.dk
Skjern Bogføring & Regnskab https://www.facebook.com/Skjernregnskab/
Skjern Boligmontering www.skjernboligmontering.dk
Skjern Bremser www.skjern-bremser.dk
Skjern Brolægning ApS www.skjern-brolaegning.dk
Skjern Elektro ApS www.skjern-elektro.dk
Skjern Fjernvarme www.skjernfjernvarme.dk
Skjern Handelsforening www.skjernhandelsforening.dk
Skjern Håndbold www.skjernhaandbold.dk
Skjern Installationsforretning www.skjernel.dk
Skjern Kiropraktiske Klinik www.skjernkiropraktiskeklinik.dk
Skjern Paper A/S www.skjernpaper.com
Skjern Skilte www.skjern-skilte.dk
Skjern-Tarm Håndværker- og Industriforening  
Skorstensfejermester Henrik Eis www.skjernaafejeren.dk
Skousen Ringkøbing www.skousen.dk
Sky Plush ApS www.cuddlesandfriends.com
Skærsliber v/René Thomsen www.skærsliberskjern.dk
Slagter Sørensen www.slagtersorensenogco.dk
Slots Kloakservice www.slots-kloakservice.dk
Slots Møbler og Tæpper www.slotmoebler.dk
SMEMEK ApS www.smemek.dk
Solid Production A/S www.solidproduction.dk
Sport24 www.sport24.dk/stores/sport24-skjern
ST Skoleinventar A/S www.st-skoleinventar.dk
Stage3 Business ApS www.stage3.dk
Stampes Elektro A/S www.stampeselektro.dk
Stark Sindberg Tømmerhandel www.stark.dk
Stauning Agro og Stauning Byg www.stauningbyg.dk
Stauning Entreprenør og Maskinstation A/S www.stauning-maskinstation.dk
Stauning Fiskesø/Hybenvang  
Stauning Lufthavn www.stauning-lufthavn.dk
Stauning Whisky A/S www.stauningwhisky.dk
Stensbo Huse www.stensbohuse.dk
Stoko Plast A/S  
Strandbygaard Grafisk A/S www.strandbygaard.dk
Swede Electronics www.swedeelec.dk
Sweet Lily www.sweetlily.dk
Sydbank www.sydbank.dk
Systemfabrikken www.systemfabrikken.dk
Søms A/S www.soems.dk
Sønderbæk Service  
Søndervig Camping www.soendervigcamping.dk
Tandlægerne Obling, Rudebeck og Bersang www.tandlaegerne-skjern.dk
Tarm Bogtryk A/S www.tarm-bogtryk.dk
Tarm og Skjern Apotek www.apoteket.dk/apoteker/skjern-apotek
Team No www.team-no.dk
Tegnestuen Fjordlyst Vestkvisten www.vestkvisten.dk
Tegnestuen Fungerium ApS www.fungerium.dk
Thiele  
Thor-Lem A/S www.thorlem.dk
Thygesen Holding  
Tiedemann Independent A/S www.independentinvest.dk
Timan A/S www.timan.dk
Torvin www.torvin.net
Trehøje Døre Invest ApS www.trehoeje.dk
Trendhouse www.trend-house.dk
Trivselsmentor Ulla Rokkjær www.trivselsmentor.com 
Troldtekt A/S www.troldtekt.dk
T-Teq  
Twenty Twenty Coffee  
Tømmergårdens Tandlæger www.rokketand.dk/
Tømrerfirmaet Overby Byg ApS www.overby-byg.dk
Tømrermester Knud Simonsen  
UddannelsesCenter Ringkøbing-Skjern www.ucrs.dk
Una Unika www.una-unika.dk
Unigarn www.unigarn.dk
Vagn Henriksen ApS www.vagn-henriksen.dk
Valerie Holeman www.valerieholeman.com
Vandteknik Vest www.vandteknik-vest.dk
Ven-to ApS www.ven-to.com
Vestas Aircoil A/S www.vestas.biz
Vestas Manufacturing A/S www.vestas.com
VESTDØREN ApS www.vestdoren.dk
Vestfiber ApS www.vest-fiber.com
Vestfisk A/S www.vestfisk.dk
Vestjydsk Beslag A/S www.vestjydskbeslag.dk
Vestjylland Forsikring www.vestjylland.dk
Vestjyllands Andel www.vja.dk
Vestjysk Biogas ApS  
Vestjysk EL ApS www.vestjyskel.dk
Vestjysk Gymnasium- og HF-kursus www.vgt.dk
Vestjysk Industrilakering www.vilak.dk
Vestjysk www.vjl.dk
Vestjysk Marketing ApS www.vestjyskmarketing.dk
Vestjysk Staldteknik ApS www.lelycenter.dk
Vestjysk Vinimport www.vestjysk-vinimport.dk
vestjyskBANK www.vestjyskbank.dk
Vestkystens Gårdbutik  
Vestom www.vestom.dk
Vestpall ApS www.vestpall.dk
Videbæk Bogtrykkeri A/S www.videbaek-bogtrykkeri.dk
Videbæk Energiforsyning www.videnergi.dk
Videbæk Handel & Erhverv www.videbaek-handel.dk
Videbæk Research & Develupment ApS  
Videbæk VVS ApS www.vvscentret-videbaek.dk
Viftrup Jespersen A/S www.viftrup.dk
Viftrupgaard Consult www.viftrupgaard.dk/viftrupgaard-consult/
Vinthers www.vinthers.net
Virkekraft www.virkekraft.dk
VM Tarm www.vmtarm.dk
Vogelsang A/S www.vogelsang.info
VP Villy Poulsen A/S www.villypoulsen.dk
VVS Centret Videbæk A/S www.vvscentret-videbaek.dk
Væggerskilde Blomster www.væggerskildeblomster.dk
Wassard & Sørensen  
Westcoast-sportfishing www.westcoast-sportfishing.dk
Westjysk Smag ApS www.westjysksmag.dk
WestWind www.west-wind.dk
WestWind Challenge www.westwindchallenge.com
WestWooly www.westwooly.dk
White Sands Communications www.coldcoast.dk
Wima/Solus A/S www.wima.dk
WOW-Park ApS www.wowpark.dk
Økogårdene Skjern Enge apS www.økogårdene.dk
Ørskov Gruppen A/S www.oerskovgruppen.dk
ØSB A/S www.special-beton.dk
Østertoft Smykker og Ure ApS  
Aadum Glasfiber og Dansten www.aadumglasfiber.dk
Aadum Multiservice  
Ådum Serviceudlejning www.aadum-service.dk
Aarhus Universitet - DTL Ringkøbing-Skjern www.projekter.au.dk/dtl/

Private medlemmer

Claus Buhl Sørensen
Ditte Skovby Bjerregaard
Hans-Joachim Zilcken
Jannie Kjær - Stresscoach
Jens Morten Lauridsen
Jytte Hinnerup
K. E. Kristensen
Karsten Jensen
Kirsten Hahn
Knud Bjarne Hansen
Kristian Husted
Lars Foged
Lotte Kaalund
Mads Fuglede
Mette Aagaard Kristensen
Per Dam
Peter Eeg
Søren Sylvest Nilausen
Torben Hansen

Tilmelding til nyhedsbrev